Soutěže POLE DANCE 2023

 

Tento rok opět přináší mnoho klání v krásném a náročném sportu POLE DANCEProto máme i letos milou příležitost podpořit skvělé poledancerky. A to hned v několika soutěžích.

Rádi byste se přišli na soutěže v Pole Dance podívat i Vy? Určitě si najděte čas a navštivte tyto nezapomenutelné akce. 

K organizaci prvních dvou soutěží neodmyslitelně patří úžasná Daniela Čaloudová. 

Czech Pole Sport Open 2023 

2. 6. - Sportovní hala Oáza, Praha

Celorepubliková soutěž v Pole Sport, Aerial Hoop, Artistic Pole, Artistic Hoop a Aerial Pole pro elitní soutěžící z celé ČR, otevřená rovněž pro soutěžící ze zahraničí, kde v roce 2023 není vypsaná soutěž pod záštitou IPSF. Soutěž je kvalifikací pro World Pole and Aerial Sports Championships, které proběhne v říjnu v Polsku. Více info zde. 

Czech Pole Championship 2023 

3. - 4. 6. - Sportovní hala Oáza, Praha

Již 5. ročník soutěže organizované týmem nadšenců, kteří se v pole dance pohybují už dlouho. Soutěží, trénují, vedou studia. A na základě svých zkušeností vytvořili soutěž Czech Pole Championship. Dávají tak šanci soutěžit jak ostříleným závodníkům, tak i nováčkům. Protože samy vědí, o kolik dál vás příprava na soutěž může posunout. A proto jsou v soutěži vypsané také amatérské kategorie a NOVĚ i tzv. Hobby kategorie! Více info o soutěži zde.

Kdo jste z druhého konce České republiky přijďte na 6. ročník celorepublikové soutěže pro děti a mládež s milými organizátorkami Evou Glogarovou a Evou Pernickou.

Pole Princess Czech Republic 2023 

10. 6. - Kulturní dům Kopřivnice

 A hned první den prázdnin 2023 si můžete užít soutěž, kterou pro Vás připravili Jana Bělochová a Kristýna Hanušová. 

Aerial & Pole Picnic Battle 2023 

1. 7. - Gauč na Výstavišti, Praha

Aerial Picnic Battle je mezinárodní soutěž, kde se oceňuje ta nejlepší show! Battle je založen primárně na improvizaci s účelem zaujmout diváky a především porotu, která rozhoduje o výsledku battlu. Za časový úsek musí akrobat předvést na jemu dopředu neznámou hudbu své dovednosti. Nejde pouze o náročnost provedených prvků, ale také o to, jak si soutěžící zvládne poradit s hudbou, projevem a show (nejsou žádné povinné/zakázané prvky!). Více informací o soutěžích zde

Na konci roku se pak můžete těšit na

Glamour Picnic Battle 2023 

10. 12. - Goldfingers Prague

Už jste si vybrali? Také nevíte, která z akcí je poutavější?

Přejeme Vám tu pravou volbu, nevšední sportovní zážitky a skvělý začátek léta 2023.

 

Tým BHiStyle